Valitse taso

Nuoriso- ja liikuntalautakunta

Varsinaiset jäsenet

Henkilökohtainen varajäsen 

sulkumestari
Armas Timonen, pj       
050 358 1842
armas.timonen@outlook.com        


kokki
Kirsi Jämsén
050 573 2520
kirsi.jamsen@elisanet.fi


tulliylitarkastaja
Ari Hooman, vpj
040 938 2363
ari@arihooman.fi 


opiskelija
Mari Ruotsalainen                 
hurritar@suomi24.fi



opiskelija
Annamaria Ahonen
ahonen.ansku@gmail.com 

 
prosessimies
Timo Haimila 
044 554 0062
timo.haimila@gmail.com

liikunnanopettaja
Markus Iitiä
041 456 1191
markus.iitia@kymp.net 


yritysprosessien sovellusasiantuntija     
Aleksi Martikainen                
aleksi.avalon.martikainen@gmail.com


 
opettaja
Anita Lähde
041 431 0074
anitalahde@gmail.com


opiskelija
Susanna Niiranen
044 583 6716
mariasusanna.niiranen@gmail.com

 
kassavastaava
Satu Putkisalo
050 300 9667
satu.putkisalo@saunalahti.fi


lähihoitaja
Pirjo Raskila
pipsa73@gmail.com
 


ohjelmistosuunnittelija
Juhana Repo
045 359 3272
repojuhana@gmail.com

 

lähihoitaja
Aki Kolis
045 679 3719
akikolis@hotmail.com

 

musiikin lehtori
Antti Taipale
050 569 5746
anttitaipale1@gmail.com


kuljettaja
Samuli Kotajärvi
050 532 6920
samuli@kotatek.net


Terveydenhoitaja
Carita Wegelius
045 873 6210
cwegelius@gmail.com

eläkeläinen
Sulo Tuuliainen
0400 509 185
sulo.tuuliainen@gmail.com

Pöytäkirjanpitäjä ja tiedustelut päätöksistä

Liikuntatoimenjohtaja Ilkka Oksman
Pohjolankatu 29, 53100 Lappeenranta
Puh. 040 075 3504