Valitse taso

Hallinto- ja henkilöstöjaosto

Varsinaiset jäsenet

Henkilökohtainen varajäsen

liiketalouden opettaja
Jyri Hänninen, pj
040 542 2510
jyri.hanninen@saimia.fi
asiantuntija, elinkeinopolitiikka, DI
Tuomas Telkkä
050 372 3397
tuomas.telkka@gmail.com

pakolaisohjaaja/liikkeenharjoittaja
Juha Härkönen, vpj
040 507 8878
juha.harkonen@pp5.inet.fi                    

lehtori, lääkäri
Juha Rantalainen
040 734 1541
juharantalainen@hotmail.com

erikoissairaanhoitaja-kätilö
Tuula Lindh
050 340 8363
tuulalindh@gmail.com

terveydenhoitaja, yrittäjä
Helena Puolakka
040 561 6167
helena.puolakka@terveysfenix.fi

varastonhoitaja
Henri Näivä
040 643 1879
hnaiva@gmail.com

sulkumestari
Armas Timonen
050 358 1842
armas.timonen@pp.inet.fi

hyvinvoinnin ja terveyden edistämisen koordinaattori
Tuula Partanen
040 553 8737
tuula.partanen@pp1.inet.fi


yleislääket. erikoislääkäri
Elsa Silvennoinen
040 722 5804
elsa.silvennoinen@pp.inet.fi

erityisopettaja, keikkatyöläinen
Tuija Maaret Pykäläinen
046 566 2846
tuijamaaret.pykalainen@vihreat.fi

DI
Hanna Holopainen
044 571 3463
hanna.holopainen@vihreat.fi

varhaiskasvatuspäällikkö
Tarja Seppälä
040 766 4730
tarjahillevi.seppala@gmail.com

johtava sosiaalityöntekijä, kansanedustaja
Anneli Kiljunen
050 511 3123
anneli.kiljunen@eduskunta.fi